ErLab

 ErLab to nowoczesny system bezpiecznej komunikacji między programem obsługującym placówkę medyczna (np. drEryk), a programem używanym w dowolnym laboratorium badań analitycznych w kraju.

 

 

System ma na celu zautomatyzowanie obustronnej komunikacji między laboratoriami w całym kraju, a oprogramowaniem obsługującym placówkę medyczną (np. drEryk). ErLab pobiera informacje o wynikach badań pacjenta i przekazuje je lekarzowi, który wydał skierowanie.
Szczególny nacisk w systemie położono na zabezpieczenie danych i kanałów komunikacji. Dane osobowe dotyczące pacjentów są szyfrowane. Dzięki temu rozwiązaniu nie jest możliwe powiązanie danych medycznych z danymi osobowymi pacjenta poprzez nieupoważnione osoby.
Pacjent może oglądać swoje skierowania na badania oraz ich wyniki przez stronę www. Gdziekolwiek pacjent się uda (szpital, specjalista, inny lekarz), będzie mógł pokazać swoje wyniki badań, co pozwoli skrócić czas diagnozowania i uniknąć powielania badań.
 
Naszym celem jest dostarczenie oprogramowania łatwego w obsłudze, skracającego czas pracy personelu medycznego i pomagającego podnosić jakość obsługi pacjentów.


 
W razie pytań lub niejasności proszę o kontakt.

informacja@ericpol.com 

tel.: +48663 442-381; +4812 295-4728
tel.: +48605 506-406; +4812 342-4403
tel.: +48605 506-026; +4812 361-4109
Sektor Aplikacji Medycznych
ul. Bobrzyńskiego 12, 30-348 Kraków
 
Firma Ericpol Sp. z o.o. jest największym polskim eksporterem branży IT, jest prywatną firmą z siedzibą w Polsce, założoną w 1991 roku. Oprócz lokalizacji w Łodzi, w Krakowie oraz Warszawie, w skład Grupy Ericpol wchodzą spółki zależne na Ukrainie, Białorusi oraz Szwecji. W firmie zatrudnionych jest ponad 1100 wysoko wykwalifikowanych specjalistów: inżynierów oprogramowania, doświadczonych kierowników projektów, programistów, matematyków i fizyków. Motto firmy
 
"Biznes to proces satysfakcjonowania klienta, a nie produkcja towarów lub świadczenie usług"

Formularz zamawiania recepty przez Internet

Imię i nazwisko: *
PESEL: *
E-mail:
Telefon: *
Nazwa zamawianego leku: * dodaj
Forma leku: *
Ilość substancji czynnej: * (np. 40 mg)
Ilość leku w opakowaniu : * (np. 20 tabletek)
Ilość opakowań: *
*Oświadczam, że aktualnie nie przebywam w zakładzie leczniczym. (szpital, sanatorium, rehabilitacja dzienna, zakład opiekuńczo leczniczy)
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu e-recepty zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.).
Termin odbioru recepty: *